Skrb za ohranitev dediščine soške fronte

Teorija in praksa varstva in interpretacije kulturne dediščine soške fronte.

OdgovorNapisal/-a Karstfront » 09.10.2009 17:45:35

Še dobro da ne kopaš po Krasu ker čene bi mogu kupit zmoglivejšo kartco na fotoaparatu če bi hotel vse poslikat.... :roll:

Tisto pivo pa niso utegnli zakopat ker so lovili bobre :twisted: :twisted:
Imam papirje!!!
Karstfront
član
 
Prispevkov: 451
Pridružen: 27.06.2005 13:56:37
Kraj: Vrtejba bei Görz

OdgovorNapisal/-a kamerad » 10.10.2009 09:51:59

Colonnello napisal/-a:Evo to dobesedno štalo. :evil: Sem skočil kar danes poslikat. Lokacija je pobočje Kuka nad Paljevim... :!: Zgleda, da nekdo še koplje, saj so nekatere luknje nove in sveže... :evil:

LP

Če se bil že tam, bi lahko skočil še na koto 383, kjer je še hujše razdejanje.
Pa kaj pomaga.Ista slika je na banjški planoti, v Čepovanu, Na Malih laznah, Trnovem,na Bovškem, Tolminskem, v hribih.....
To je že star in pereč problem, ki ni od danes.
Mislim pa, da ni velika skrivnost kateri so ti kopači, saj se iskalci med seboj dobro poznajo.
Monarhist
kamerad
član
 
Prispevkov: 146
Pridružen: 12.10.2005 10:46:12

OdgovorNapisal/-a Colonnello » 10.10.2009 22:47:20

No če ti tolko veš in maš jajca razdaj še njihovo srkivnost, in povej konec koncev kdo so! Zgleda da le mene že poznaš... :P :P :P Povej do si! Al se bojiš... :lol: :lol: :lol:

LP
Colonnello
 

OdgovorNapisal/-a schr7 » 05.11.2009 18:17:33

.... kot je že 'Karstfront' namignil....vem, da vsi mislite na naju 2 iz Deskel, ker pač kopljeva 'sistematsko' in zraven spijeva, za vas, enormne količine piva, še zdaleč pa nisva edna,ki kopljeva na območju kuka, paljevega,vodic in q383....ma za nama dvema, garantiram, ne ostane niti ena smetka, kaj šele pločevinka piva....(mogoče ostane kaka v kakšni nedostopni kaverni bogu za hrbtom)....glede načina kopanja pa si nismo kopači nevemkako različni med sabo. me prav zanima kaj sploh še najdete 'na signal'....če se motim me pač popravite....lp.vsem - MATEJ !!!
schr7
član
 
Prispevkov: 62
Pridružen: 04.11.2005 13:56:45

OdgovorNapisal/-a Colonnello » 06.11.2009 12:44:55

Ma jst ne vem. Al sem jst mona... Ma takih reči se nebi smelo delat, tudi če nebi blo več dobrih signalov. Kakšen razlog pa je to? :shock: Potem najbolje, da se lotimo kopat še po pokopališčih, pa bo, aja sej eni to že počnejo. Sramota! :evil:

LP
Colonnello
 

OdgovorNapisal/-a Karstfront » 06.11.2009 20:21:32

Ničem bit nesramen, a navadi se ločit barako al smetišče od pokopalšča!! Mislim da ljudje pa nej boju taki al drugačni ne pojdejo kopat pokopališča a si te ne zdi? Kaj ti ko si kopal po Čepovani in naletel na smetišče si cukal vn flaško eno po eno?? Maš taki detektor?? Brez zamere Colonello....ti že častim laško n asejmu....
Imam papirje!!!
Karstfront
član
 
Prispevkov: 451
Pridružen: 27.06.2005 13:56:37
Kraj: Vrtejba bei Görz

OdgovorNapisal/-a Colonnello » 06.11.2009 21:37:56

Nobene zamere.

Glede smetišč sem jih do sedaj prekopal kar nekaj. Nikoli pa nisem pustil luknje za sabo. Sem vsaj tolko uredil, da se po par mesecih ne vidi več. Tukaj pa je prav druga zgodba.

LP
Colonnello
 

hmm

OdgovorNapisal/-a lokvar » 08.11.2009 11:05:25

js priznam da sem za sabo pustil ze kaksno taksno luknjo ..da jo je bilo prav grdo videt.... tisti ki se ni gresil pa naj zdaj vrze prvi kamen...... govorim za kopace ne za une zbiralce ki so 2 krat na leto na terenu....

dejstvo je to da ko kopas tako luknjo al ko odpiras barako delas to cca 4-5 ur trdega dela in si na koncu tko zmatran da se ti ne ljubi zasipat luknje zvalis kaksen kamen pogrebes malo zemlje in gres... narava pa vsako pomlad poskrbi da zasadi rozice tam kjer si kopal...

zavedam se da take luknje niso v vzor kopacem in obljubim da bom delal na tem da se poboljsam.. evo to je moja izpoved...se bo se kdo skesal???
samo ne me farbat!!!!!
lokvar
član
 
Prispevkov: 620
Pridružen: 26.07.2005 09:08:04
Kraj: ponavadi na Lokvah, drgac pa od krasa do bovskega

hmm

OdgovorNapisal/-a lokvar » 11.11.2009 19:21:47

IN POTEM VSE TIHO JE BILO

EditPF: Pisajne s samimi velikimi črkami je na forumu nezaželjeno, ker pomeni kričanje, tu pa ni nihče gluh!
samo ne me farbat!!!!!
lokvar
član
 
Prispevkov: 620
Pridružen: 26.07.2005 09:08:04
Kraj: ponavadi na Lokvah, drgac pa od krasa do bovskega

OdgovorNapisal/-a yurko » 11.11.2009 21:49:33

Bom pa jaz dodal en utrinek s Krasa ...

Slika
prohereditate.com
yurko
Site Admin
 
Prispevkov: 2732
Pridružen: 08.06.2005 21:13:23
Kraj: Haliaetum


PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Varstvo in interpretacija dediščine


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov