Forum

Solata in ostala navlaka, ki ne spada v tematiko Pravil

OdgovorNapisal/-a 305 » 14.11.2010 14:30:26

Par aktivnih od prej, ki smo zamrli zaradi množice večinoma nezanimivih oglasev /druga bolha/ in nezanimanja za predstavljeno, bo mesec dni naložila en do dva zanimiva predmeta ali zgodbi tedensko, do sedaj še ne predstavljena na forum.


Se strinjam! In se bom trudil po svojih močeh podpret Bojanovo pobudo. :P
Z ZDRUŽENIMI MOČMI
305
dr. Soška Fronta
 
Prispevkov: 7652
Pridružen: 26.06.2005 22:33:03
Kraj: Isonzo front

OdgovorNapisal/-a krt » 14.11.2010 14:53:47

Čas tle sploh ni problem, to je samo izgovor. Zakaj pa potem vsi samo gledajo, verjetno zato ker nimajo časa. Problem je mogoče, da se je izoblikovala nekakšna elita , ki vse ve. Nič ne rečem eni res veliko vejo in poznajo, eni malo manj, tisti zveži pa se potem sploh ne upajo nič vprašat, ker je za večino odgovor samoumeven. Tudi neko predstavljanje novih eksponatov po mojem mnenju temu forumu ne bo dalo novega zaleta, ker bo to le umetno poživilo. Forumsko vzdušje pa je recimo zame veliko bolj fer in timsko na forumu wehrmacht odklikovanja, pa me ta zadeva ni nikoli sama po sebi zanimala.
krt
član
 
Prispevkov: 499
Pridružen: 18.06.2008 08:04:19

OdgovorNapisal/-a bojan22 » 14.11.2010 20:34:02

S tem izrazom "elita" si verjetno razočaral še koga, ne samo mene. Sam se nimam za elito, pa saj me nisi niti mislil zraven, mnoge si pa užalil. Če je kdo resnična elita v znanju, si to ti in ni treba, da miniraš poizkus oživitve foruma že z prvim postom.
Je pa res, da je "elita" skrbela za odgovore na vprašanja, ki si jih ti mogoče vedel, pa si nisi vzel časa, da bi nanje odgovoril. Če pa ostale daješ tri nadstropja nižje, je pa tvoj problem. Vsak ima svoje znanje na svoj način, tudi na različne načine pridobljeno, kar pa ne pomeni, da so rezultati enih slabši od drugih.
Primerjava s forumom, ki ga omenjaš je, plehka. Iz tistega časa je še kar nekaj živih...Pa tudi, končno ni vse v značkah in medaljah, eni pač ljubijo tudi "šic plate". Pa še kaj večjega. Največja želja pokojnega Iva Krajnika je bila dobiti top. Našel jih je kar nekaj v Soči in čisto proti koncu tudi enega manjšega, sicer po delih, za svojo zbirko.
Ne želim, da ta post postane borba med bolj ali manj pravovernimi, odpri si svojega, tu želim samo mnenja tistih, ki bi radi forum poživili in kaj novega predstavili. :twisted: :idea:
Faber est suae quisque fortunae!
Vsak je svoje sreče kovač!
bojan22
Regimentsarzt
 
Prispevkov: 1084
Pridružen: 01.09.2005 21:59:58
Kraj: Memurje, diraboK

OdgovorNapisal/-a krt » 15.11.2010 09:34:37

Vidim da nisi dojel bistva. Nikogar nisem imel namen užaliti, napisal sem samo nekakšno večinsko mnenje ostalih nevidnih, ki se sploh nikoli ne oglasijo ampak samo berejo. To sem slišal od večih po pogovoru, tukaj pa napisal. Kdo koga in zakaj, naj si vsak sam predstavlja. Tole o značkah pa tudi ne vem kaj si hotel sploh povedati, tiste ta nove so itak vse falš, zadnje čase pa sem se začel zanimati tudi za konzerve. Moj namen ni razdiranje tega vzdušja, prej nasprotno, tudi jaz bi se želel večjega angažiranja še večih članov in pestrejših vsakodnevnih novih vsebin. Ker nekajkrat sem tudi poizkusil sam z majčkeno poživitvijo, pa ni nikoli glih zelo uspelo. In potem je sklenjen zaključek, že zgoraj napisan v prejšnjem postu.
krt
član
 
Prispevkov: 499
Pridružen: 18.06.2008 08:04:19

OdgovorNapisal/-a bojan22 » 15.11.2010 10:06:24

Ne želim polemike v postu, ki temu ni namenjen. To ne pomeni, da bistva nisem dojel.
Vsak bo naredil tako, kot mu veli srce in mu dopuščajo možnosti. Sam bom skušal forum poživiti. :)
Faber est suae quisque fortunae!
Vsak je svoje sreče kovač!
bojan22
Regimentsarzt
 
Prispevkov: 1084
Pridružen: 01.09.2005 21:59:58
Kraj: Memurje, diraboK

OdgovorNapisal/-a Colonnello » 24.11.2010 21:26:37

Jst sem se pa odločil, da ne bom več "aktivno" sodeloval. Ne na tem, ne na drugih forumih (tudi IT). Tako da glede malih oglasov se lahko oddahnete, ne bo več mojih oglasov notri. :) V eksponatih tudi nebo več mojih slik. Če bo kdo žele jih dobi na spletni strani muzeja. Vsekakor bom forum še naprej spremljal, vendar brez komentarjev. Še naprej bom skušal čim več pridobiti, tako znanja kot eksponatov za muzej. Ne da se mi več ubadati z raznimi patroni, ki se dobijo tu in tam. S tem nočem nobenega užalit, a tako je. To je povsod, tako na tem forumu kot tudi na ostalih, tudi v tujini.

LP
Colonnello
 

OdgovorNapisal/-a Colonnello » 30.04.2011 23:42:14

Ne bom več sodeloval. Me laho prosim izbrišete. Hvala. :D

LP

R.B.
Colonnello
 

Re: Forum

OdgovorNapisal/-a Rasto » 23.05.2015 18:21:17

Ali ima naš forum novo preobleko al je samo pri meni podoba precej spremenjena?

lp. RL.
Rasto
član
 
Prispevkov: 628
Pridružen: 06.07.2005 22:02:03

Re: Forum

OdgovorNapisal/-a yurko » 23.05.2015 19:31:28

Kaj pa vem :)

Verjetno si tole sporočilo spregledal.Nekaj reči še ne dela (nalaganje fotk, med drugim), bo pa v kratkem ...
prohereditate.com
yurko
Site Admin
 
Prispevkov: 2732
Pridružen: 08.06.2005 21:13:23
Kraj: Haliaetum


Prejšnja

Vrni se na Offtopic


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov